ענבר דפוס משי בע"מ

אודות

אודותינו


חברת ענבר נוסדה בירושלים בשנת 1995 על ידי בעלי החברה, שלומי מזרחי, והפכה במהלך השנים לשם דבר בתחום המכירות, השיווק והפרסום. במהלך השנים האלה רכשנו ניסיון רב בתחומים אלו ואנו מעמידים אותו לרשות לקוחותינו. אנו, בחברת ענבר, מקפידים על קוד ניהול קפדני ואיכותי; אנו מעניקים שירות אמין ללקוחותינו, עומדים בלוחות זמנים ומציגים מוצרים איכותיים ומשביעי רצון ללקוחותינו.

על פי התפיסה שלנו, קידום מכירות ושמירה מוקפדת על קשרי לקוחות באמצעות מוצרי פרסום איכותיים, הם אבני הייסוד לבניית כל עסק מוצלח. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מבחר פתרונות פרסומיים איכותיים הקולעים בול למטרה.

אנו מתמחים בשירות אישי ללקוח הכולל התאמה מלאה לצרכיו ולתקציבו. כך אנו מאפשרים לכל עסק לקדם את עצמו ולעשות יחסי ציבור למוצר או למותג בצורה הנכונה. השירותים שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו מאפשרים לכל גוף עסקי להגדיל את הפרסום ואת המכירות באופן מידי.

אנו רואים בלקוחות שלנו שותפים לדרך ואנו מפיקים ומייצרים עבורם מוצרי פרסום המשרתים את חזון הלקוח. לצורך הפקת מוצרי הפרסום אנו משתמשים בטכניקות שונות ומציעים אפשרויות פרסום שונות על כל מוצר. כמו כן, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מחלקה גרפית עם צוות המעניק שירותי עיצוב וביצוע בהתאמה אישית, על פי דרישת הלקוח.

אנו משרתים מגוון רחב של לקוחות מרוצים, ביניהם: מוסדות חינוך, מועצות אזוריות ורשויות מקומיות, תנועות נוער, סוכני ביטוח, ועסקים קטנים וגדולים מכל ענפי המשק.

היום כולם יודעים, קידום מכירות באמצעות מוצרי פרסום הוא הדרך שלך להצלחה. בוא והצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים!