ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה כובעי רשת

הדפסה על חולצות

מבין שירותי ההדפסה הרבים שתוכלו למצוא אצלנו בענבר דפוס משי, ניתן גם להזמין הדפסה כובעי רשת, הדפסה על כובע פליז ועוד סוגים נוספים של כובעים אשר יכולים להתאים לכל מטרה. אז בואו נשמע עוד על הדפסת כובעים וכמה מילים בעניין הדפסה על כובעים מחיר.

במזג האוויר הישראלי כובעי רשת זוכים לביקוש רב מכיוון שהם מספקים הגנה טובה מפני קרני השמש ומאפשרים לראש להתאוורר - אנשים רבים משתמשים בכובעי רשת כאשר הם בים, בברכה, בטיולים או סתם הולכים ברחוב בימי הקיץ ורוצים להגן על עצמם מפני קרני השמש המסוכנות.

כובעי רשת מתאימים למגוון פעילויות ולאנשים בכל הגילים, זוהי אחת הסיבות מדוע הדפסה כובעי רשת זוכה לפופולריות רבה בקרב קהלים שונים. ניתן להזמין אצלנו הדפסה על כובעי רשת המעניקה לכובע שלכם עיצוב אישי ומיוחד. במקרים רבים קבוצות היוצאות לטיולים מאורגנים וצעדות הליכה מתארגנות יחדיו להזמין הדפסה כובעי רשת; כך ניתן להדפיס על הכובע את מיתוג האירוע שלשמו צועדים או להעניק כובעים שונים המזהים את הקבוצות השונות הצועדות. לצורך ההדפסה ניתן לבחור כובעים בכל צבע שתרצו - ירוק, אדום, ורוד, כחול, ירוק ועוד מבחר צבעים.

הדפסה על כובע פליז

בעוד הדפסה כובעי רשת מתאימה בעיקר לעונת הקיץ, בחורף ישנו ביקוש להדפסה על כובע פליז; המטרה של כובע זה היא אינה להגן עליכם מפני קרני השמש, אלא לספק חימום לראש בתנאי קור. כמו כובעי הרשת, גם כובעי הפליז מגיעים בצבעים שונים, לצורך הדפסה על כובע פליז ניתן לבחור את הצבע שאתם רוצים ולהדפיס עליו כל דבר שרוצים.

הדפסה על כובעים מחיר

רבים חושבים שהדפסה על כובעים היא עסק יקר אך האמת שכלל וכלל לא. טכנולוגיות ההדפסה המודרניות הופכות את הדפסה על כובעים לדבר זול במיוחד, גם טכנולוגיות היצור מאפשרות לייצר כובעי פליז, כובעי רשת ואחרים במחירים זולים. כל עסק, קטן או גדול, כמו גם לקוחות פרטיים יכולים ליהנות מהדפסה על כובעים מחיר זול במיוחד. עלויות ההדפסה הן עלויות שוליות והתמורה היא גדולה - הכובעים מתאימים לכל מטרה, כולל למטרות פרסום ויחסי ציבור.

צור איתנו קשר 🙂

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: