ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה על בנדנה

הדפסה על חולצות

לקוחות רבים מתעניינים ב הדפסה על בנדנה והדפסה על כובע רשת. הבנדנה היא פריט נהדר ורב שימושי, למעשה זוהי חתיכת בד מעוצבת אותה בה ניתן להשתמש בצורות שונות - את הבנדנה ניתן לקשור על הראש ולהשתמש בה בתור תחליף לכובע; מי שירצה יכול לקשור אותה על הצוואר, דבר שיכול להתאים לצורך הגנה נוספת מפני השמש או גם צעיף קל לימים קרירים. הבנדנה מאפשרת לכם ליהנות מיתרון כפול - גם פונקציה שימושית וגם פריט אופנתי בו ניתן להשתמש בצורות יצירתיות שונות.

אם כך מה הפלא שרבים מתעניינים בהדפסה על בנדנות. רבים גם מתעניינים בהדפסה על בנדנה הישרדות, אלו הן בנדנות מעוצבות כפי שהתרגלנו לראות בסדרת הריאליטי הישרדות ויש להן ביקוש רב. 

הדפסה על בנדנה הישרדות מאפשרת לכם ליהנות מכיסוי ראש אופנתי אשר יכול לספוג את כל הזיעה ולהתלכלך כאשר אתם יודעים שאחר כך בקלות ניתן לכבס אותו. לקוחות אחרים מזמינים הדפסה על כובע רשת, הדפסה המשמשת למטרות דומות.

 

הדפסה על בנדנה הישרדות במיתוג אישי

פריט פופולרי כמו בנדנה מתאים מאוד לשמש בתור גימיק פרסומי לעסקים. בנדנות מגיעות במבחר צבעים וניתן לשלב אותן עם כל הדפס לפי רצונכם. אתם יכולים לשלוח לנו את עיצוב הלוגו שלכם או להזמין מהצוות הגראפי שלנו עיצובים בהתאמה אישית.

הדפסה על בנדנה הישרדות יכולה לשמש אתכם לקידום מכירות באמצעים שונים. למשל תוכלו לחלק את זה ללקוחות, עוברי אורח או מבקרים בתערוכה; מי שיקבל את הבנדנה ייהנה מפריט שימושי ואתם תיהנו מפרסום בעל ניראות גבוהה.

אפשרות אחרת היא להדפיס בנדנות עבור צוות העובדים או דיילות העוסקות ביחסי ציבור, הבנדנות מעניקות להם מראה ייחודי הכולל את לוגו המותג ומבדילות את העובדים מהמבקרים באירוע או בנקודת המכירה. וכל זה בעיצוב עם שיק אופנתי.

 

הדפסה על כובע רשת

אל תסתפקו בהדפסה על בנדנה הישרדות, אצלנו בענבר דפוס משי תוכלו למצוא מבחר שירותי הדפסה, ביניהם הדפסה על כובע רשת, בגדים ועוד פריטים נוספים אשר יכולים להשלים את ההופעה של העובדים או דיילות המכירות שלכם.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: