ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה על חולצות בבית שמש ושירותים נוספים

הדפסה על חולצות

ברוכים הבאים לענבר דפוס משי - כאן תוכלו למצוא מענה לכל שירותי ההדפסה המיוחדים שאתם זקוקים להם. אנו מתמחים בהדפסה על מוצרי טקסטיל, אך לא רק.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון שירותים של הדפסה על חולצות בבית שמש, הדפסה על כובעים, אוברולים מודפסים, רקמה על חולצות פולו ועוד מבחר מוצרים.

שירותי הדפסה על חולצות בבית שמש מתאימים מאוד לבעלי עסקים, אך לא רק, המחפשים אחר גימיקים שיווקיים ואביזרים לצורך קידום מכירות. אם לדוגמה יש לכם רשת של דוכני בתי קפה, בוודאי שתצטרכו מדים ייצוגיים לעובדים המעניקים שירות בנקודות המכירה. אצלנו תוכלו להזמין חולצות מודפסות המתאימות לעסק שלכם.

שירותי הדפסה על חולצות בבית שמש מאפשרים לכם לבחור את סוג החולצה שאתם רוצים, את הצבע ואת ההדפס. אנו יכולים להדפיס על החולצות את הלוגו שלכם או כל דבר אחר שתרצו. אם יש לכם עיצובים מוכנים אנו יכולים להשתמש בהם לצורך ההדפסה, אם אין לכם עיצובים נשמח להעמיד לרשותכם את צוות המעצבים הגראפיים שלנו אשר יוכלו להכין לכם עיצוב אישי המתאים לעסק שלכם.

 

רקמה על חולצות פולו

ישנם עסקים אשר אינם מסתפקים בהדפסה על חולצות בבית שמש ומחפשים משהו קצת יותר מרשים מהדפסה. עבור עסקים אלו אנו מציעים שירותי רקמה על חולצות פולו, או חולצות אחרות. לוגו או כיתוב רקום יוצר מראה מרשים ומכובד ועסקים רבים בוחרים ברקמה על חולצות פולו או חולצות מסוגים אחרים.

אנו מבצעים רקמה ממוחשבת ואיכותית המאפשרת לכם ליהנות משילובי צבעים בהתאם לעיצוב שלכם.

את שירותי הרקמה הממוחשבת של ענבר דפוס משי אנו יכולים ליישם גם על כובעים ומוצרים אחרים. התוצאה המתקבלת היא מוצר איכותי המעוצב בהתאם לדרישות הלקוח.

 

אוברולים מודפסים

כל עסק, בהתאם לאופי העסק וסוג השירותים שהוא מציע, דורש לבוש מסוג אחר. לנו בענבר דפוס משי יש פתרון עבור כל עסק, אנחנו פשוט מדפיסים על כל דבר. גם כאשר עסקים פונים אלינו ומחפשים אוברולים מודפסים אנו יכולים לתת להם פתרון מהיר ואיכותי.

אנו מדפיסים על אוברולים בדיוק כפי שאנו מדפיסים על חולצות, ניתן להזמין אוברולים מודפסים בכל עיצוב שתרצו.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: