ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה על חולצות בזול

הדפסה על חולצות

בעבר הדפסה על חולצות הייתה דבר יקר, בעיקר בגלל הצורך בשימוש בגלופה וטכנולוגיות ישנות אשר ייקרו את הוצאות הייצור. גם ההדפסים היו פשוטים יותר ולא הגיעו לרמה ולאיכות של ההדפסים היום.

למזלנו, ההתפתחויות הטכנולוגיות מאפשרות הדפסה על חולצות בזול, לא סתם חולצות אלא חולצות איכותיות בעליות הדפסים אשר צבעוניים המחזיקים מעמד זמן רב.

ניתן להדפיס על כל סוגי החולצות, מהדפסה על חולצות אמריקאיות, הדפסה על חולצות פולו ועוד מבחר סוגים של חולצות, בכל צבע ובכל מידה. אבל מי או למה צריך הדפסה על חולצות בזול? להלן כמה רעיונות שימושיים להדפסה על חולצות.

חולצות לחיילי צה״ל - תקפות הצבא, לטוב ולרע, היא תקופה שאף אחד מאיתנו לא נשכח. סיום טירונות או סוף מסלול אלו הם אירועים שאנחנו רוצים לזכור - אנו רוצים לזכור את הרגעים הקשים שעברנו בזכות תמיכת החברים וגם את רגעי ההפוגה עם הצחוק והחברות שאין כדוגמה. ואיזו דרך יותר טובה יש לזכור את התקופה אם לא הדפסה על חולצות אמריקאיות; ניתן להדפיס על חולצות אלו כל דבר שתרצו - שם היחידה, ציורים ומשפטים מצחיקים. הדפסה על חולצות אמריקאיות מעניקה לכם חולצות אופנתיות עם חצי שרוול ושילובי צבעים מעניינים.

מדים לעובדים - כל בעל עסק יודע שעובדים עם מדים הנושאים את לוגו וצבעי החברה הם חלק מהתדמית השיווקית והמקצועית של העסק. מסיבה זו בעלי עסקים רבים מזמינים מדים לעובדים, כמו למשל הדפסה על חולצות פולו עבור אנשי המכירות והשירות. גם הלקוחות המגיעים לנקודות המכירה יכולים לזהות מי הם המוכרים ונותני השירות בזכות הדפסה על חולצות פולו לעובדים. חולצות אלו מעניקות לעובדים מראה אחיד, מכובד וייצוגי. כל עסק יכול להזמין הדפסה על חולצות בזול.

חולצות לילדים - ילדים תמיד אוהבים חולצות עם הדפסים מיוחדים, צבעוניים הכוללים דמויות מעולמם של הילדים, דמויות טרנדיות שמשתנות מידי שנה… פעם זה נסיכות, אחר אלו גיבורי על… בעזרת הדפסה על חולצות בזול, תוכלו להדפיס עבור הילדים חולצות מיוחדות בכל עיצוב שתבחרו בו. ניתן להזמין הדפסה על חולצות אמריקאיות, הדפסה על חולצות פולו, כותנה, גופיות ועוד מבחר גדול של חולצות.

 

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: