ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה על חולצות במעלה אדומים ועוד

הדפסה על חולצות

ברוכים הבאים לענבר דפוס משי. אנו מעניקים מבחר שירותי הדפסה על חולצות במעלה אדומים. אנו מדפיסים על חולצות מכל הסוגים אך השירותים שאנו מציעים לקהל לקוחותינו הם הרבה יותר מאשר הדפסת חולצות. אנו מבצעים הדפסות על מגוון מוצרים המתאימים לצורך פרסום, מיתוג אישי אישי, מתנות או כל מטרה אחרת. בין השירותים שלנו תוכלו למצוא הדפסה ורקמה על תיקי כב, הדפסה על בוקסרים, הדפסה על רצועות לנשק ועוד. אז בואו נשמע עוד קצת על הדפסה על חולצות במעלה אדומים ועל שאר השירותים שאנו מעניקים ללקוחותינו.

הדפסה על חולצות - אנו מחזיקים מלאי של חולצות מסוגים שונים, בצבעים שונים ובמידות שונות. כך אנו יכולים לענות על כל צורך. בין החולצות שלנו תוכלו למצוא חולצות דרייפיט, חולצות אמריקאיות, חולצות כותנה, טריקו, חולצות פולו ועוד. חולצות אלו ניתנות להדפסת צבע בעיצוב אישי שלכם וכך ניתן להתאים אותן לכל מטרה - למשל אלו יכולות להיות חולצות לחיליים; חולצות לבני עקיבא או תנועות נוער אחרות, חולצות למסיבות ואירועים ועוד.

הדפסה על בוקסרים - מוצרים מודפסים יכולים להתאים לכל מטרה אך כאשר מדובר בהדפסה על בוקסרים בדרך כלל הם מיועדים בתור מתנות אישיות ואם אפשר בעלות אופי מצחיק. לדוגמה אם את רוצה לתת מתנה מצחיקה לחבר, הזמיני עבורו הדפסה על בוקסרים. לא חסרים רעיונות לבוקסרים עם כיתוב ואיור מצחיק. ניתן לבצע הדפסה על בוקסרים בכל צבע, בכל מידע וכל סוג של הדפס אשר תרצו.

רקמה על תיקי גב - לקוחות רבים מזמינים רקמה על תיקי גב, זהו עוד אחד מהשירותים שאנו בענבר דפוס משי מעניקים ללקוחותינו. רקמה על תיקי גב מתבצעת  בצורה ממוחשבת ומאפשרת לנו לרקום כל דבר שתרצו אפילו תוך כדי שילוב של צבעים.

לרקמה יש אופי מיוחד ויוקרתי והיא מתאימה מאוד לצורך הקדשה אישית. רבים מזמינים רקמה על תיקי גב עבור חיילים, שם מקובל להדפיס את שם החייל ו/או סמל היחידה, אך גם עסקים הרוצים מוצרים פרסומיים או מתנות לעובדים יכולים ליהנות מהיתרונות של רקמה על תיקי גב.

במידה ואתם צריכים שירותי הדפסה על חולצות במעלה אדומים, או מוצרים אחרים - ענבר דפוס משי הוא המקום בו תמצאו פתרון לכל צורך.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: