ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה על חולצות עבור עסקים

הדפסה על חולצות

רבים מהלקוחות אשר מזמינים הדפסת חולצות הם בעלי עסקים המעוניינים בפתרונות פרסומיים לצורך קידום מכירות או מטרות אחרות של העסק, כמו למשל הדפסה על חולצות עבור ימי כיף ואירועי חברה, כמו גם מדים עבור העובדים. להדפסה על חולצות איכותיות יש מספר יתרונות:

  • חולצה במיתוג אישי לפי הצרכים של העסק, כלומר חולצה ייחודית שרק לכם יש.
  • נראות פרסומית גבוהה. בעזרת הדפסה על חולצות יוכלו בקלות לזהות את אנשי המכירות שלכם.
  • גיבוש צוות העובדים. במקרה שמזמינים הדפסה על חולצות עבור ימי כיף ופעילויות גיבוש שונות בחברה, המראה האחיד תורם לגיבוש הצוות.
  • מזכרת מאירועי חברה. לאחר יום הכיף נשארים כולם עם זיכרונות מתוקים מהאירוע.

הדפסה על חולצות לכל מטרה

הדפסה על חולצות איכותיות מתאימה לכל מטרה, אלו יכולות להיות מטרות פרסומיות של העסק או מטרות פנימיות, כמו כן במקרים רבים זהו שילוב של השניים; לדוגמה במקרה של מדים לעובדים זהו שימוש פנימי אך יש לו גם אפקט פרסומי. לכל עסק יש צרכים שונים, הנובעים ממטרת ההדפסה על חולצות ומאופי השימוש המשתנה מעסק לעסק. על מנת להעניק לציבור לקוחותינו חולצות המתאימות לכל מטרה אנו משתמשים במבחר סוגים של חולצות, לדוגמה אצלנו תוכלו למצוא: חולצות פולו; חולצות שרוול קצר; חולצות שרוול ארוך; חולצתו מנדפות זיעה; טישרטס; גופיות; חולצות צווארון עם כיס (או בלי כיס); סווטשיטר עם כובע וכיס קנגרו ועוד.


הדפסה על חולצות במיתוג אישי

אצלנו בענבר דפוס משי תוכלו למצוא מחלקת גרפיקה אשר תעזור לכם בכל הצרכים העיצוביים. אנו מעניקים שירותי אישי לכל לקוח והכל בהתאמה אישית ועל פי דרישת הלקוח. אתם בוחרים את סוג החולצות, המידות, הכמויות ואת ההדפס שאתם מעוניינים. במידת הצורך תוכלו למצוא אצלנו לא רק הדפסה על חולצות איכותיות אלא גם אביזרים משלימים כמו כובעים, בנדנות, מגבות ועוד.

אנו נעניק לכם את כל שירותי העיצוב לצורך הדפסה על חולצות בהתאם לצרכים שלכם. אנו משתמשים בטכנולוגיות הדפסה שונות ויכולים להעניק ללקוח כל פתרון עיצובי נדרש המודפס על חולצות איכותיות עם הדפסים המחזיקים מעמד זמן רב.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: