ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה על כובע דרייפיט , קאובוי ופטריה

הדפסה על חולצות

חברות רבות, לקוחות פרטיים וארגונים שונים מתעניינים ומזמינים אצלנו שירותי הדפסה על כובעים. אלו הם אינם סתם כובעים בסגנונות שונים, אלא כובעים בעיצוב אישי.

בזכות העיצוב האישי של הכובעים (עיצוב של ההדפס או הרקמה) הם יכולים להתאים לכל מטרה. מצד אחד זהו כובע שימושי המשרת את מטרת העל של הגנה מפני השמש, אך מצד שני בזכות ההדפס האישי הכובעים יכולים לשמש למגוון מטרות.

לפעמים אלו הן משפחות אשר יוצאות לטיול גיבוש מסביב לעולם ורוצות כובעים זהים ומיוחדים לכל בני המשפחה; לפעמים אלו הן קבוצות הצועדות יחדיו בשביל חוצה ישראל; חיילים הרוצים כובעים בהדפס אישי הכולל את סמל היחידה; חברות המחלקות כובעים בימי כיף לעובדים ואירועי חברה שונים; מפלגות וארגונים פוליטיים המשתמשות בכובעים מודפסים לצורכי יחסי ציבור ועוד… לא חסרות דוגמאות למה אפשר לעשות עם הדפסה על כובע דרייפיט, פטריה או כל כובע אחר.

 

מגוון סוגי כובעים לכל מטרה

לכל כובע יש את הסגנון שלו ולא כל כובע מתאים לכל מטרה. למטרות מסוימות לקוחות ירצו הדפסה על כובע פטריה או הדפסה על כובע קאובוי, אבל ישנן מטרות אחרות בהן כובע רשת או הדפסה על כובע דרייפיט יכולים להתאים יותר.

לנו חשוב לספק את כל סוגי הפתרונות עובר כל הלקוחות, אפילו שהצרכים שלהם מאוד שונים. מסיבה זו אנו עובדים עם מבחר סוגי כובעים ומספקים שירותי הדפסה על כובע קאובוי; הדפסה על כובע פטריה; הדפסה על כובע דרייפיט; הדפסה על כובע ליגיונר, כובע כותנה וסוגים אחרים של כובעים. כך כל לקוח יכול למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבור הצרכים שלו.

 

הדפסה על כובעים - כיצד זה מתבצע?

כאשר אתם רוצים כובעים מיוחדים בהדפס אישי וייחודי עבורכם זה פשוט מאוד להזמין. הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לבחור את סוג הכובע (הדפסה על כובע דרייפיט, הדפסה על כובע קאובוי…) מבין מחבר סוגי הכובעים שיש לנו.

כמו כן הכובעים שלנו מגיעים במבחר צבעים, עליכם לבחור את הצבע או הצבעים המתאימים ביותר למטרה שלכם או הצבעים המזוהים עם הלוגו שלכם. ולבסוף השלב האחרון הוא בחירת ההדפס. אם יש לכם עיצוב משלכם נוכל בקלות לעשות הדפסה על כובע פטריה או כל כובע אחר שתבחרו. אם אין לכם עיצוב משלכם, אך אולי יש לכם איזה רעיון, צוות המעצבים שלנו יכול לעזור לכם ולהכין עבורכם את העיצוב אותו נדפיס על הכובעים.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: