ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה על כובע כותנה

הדפסה על חולצות

בענבר דפוס משי תוכלו לקבל מגוון שירותי הדפסה ובכללם גם שירותי הדפסה על כובע כותנה וכובעים מסוגים שונים. אצלנו תוכלו למצוא כובעים מסוגים שונים. להלן כמה דוגמאות:

הדפסה על כובע רפול - כובע זה ידוע גם בתור כובע טמבל וכובע פטריה וזכה לכינוי כובע רפול על שם הרמטכ״ל לשעבר רפאל איתן. אם נראה לכם שכובע זה יצא מהאופנה, כמות ההזמנות שאנו מקבלים מוכיחה שאתם טועים! כובעים אלו מגיעים בצבעים שונים וניתן לבצע הדפסה על כובע רפול לפי כל עיצוב וסגנון שתרצו.

אפילו ניתן לבצע רקמה על כובע רפול! ההדפסה יכולה להיות בצבע אחד או בשילוב של כמה צבעים. כובעים אלו מספקים הגנה טובה לראש ואפילו מטילים צל על הצוואר בזכות השוליים המעט רחבים שיש להם. הם מבוקשים מאוד בקרב חיילי מילואים וחיילי סדיר; מתאימים מאוד למי שאוהב לטייל בארץ ולא את תוכלו לראות אותם אצל פקחי שמורות הטבע ואנשי הקרן הקיימת. רוצים גם אתם הדפסה על כובע רפול? התקשרו עכשיו לענבר דפוס משי.

הדפסה על כובע ליגיונר - כובע ליגיונר הוא כובע המעניק כיסוי מלא לצוואר והוא מעולה למי שנמצא שעות רבות תחת שמש ישירה, בין אם זה בטיול, דייג או עבודה בשמש. קרני השמש עלולות להיות מסוכנות מאוד וחשוב להגן היטב על הראש והעור בכלל. הדפסה על כובע ליגיונר מאפשרת לכם לקבל פריט הגנה מושלם ואיכותי ובזכות ההדפסה הוא גם במיתוג אישי. אם אתם שולחים את העובדים שלכם לעבוד בשמש, באתרי בנייה, אתרי חקלאות או כל מקום אחר - הזמינו הדפסה על כובע ליגיונר עם לוגו החברה ותנו אותו במתנה לעובדים.

הדפסה על כובע כותנה - כובעי כותנה הם תמיד כובעים אופנתיים במיוחד ועם נגיעה עיצובית (בעזרת הדפסה על כובע כותנה) ניתן להפוך אותם לכובעים מדליקים במיוחד, כאלו האוהבים על בני הנוער, אך לא רק. כובעים אלו מתאימים ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים. בעזרת הדפסה על כובע כותנה ניתן לתת לו ייחוד ולהפוך אותו לפריט ממותג ובעל ערך.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: