ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה על כובע רשת בירושלים

הדפסה על חולצות

רבים מהלקוחות של ענבר דפוס משי פונים אינו לצורך הדפסה על כובעים; אנו מעניקים שירותי הדפסה על כובע רשת בירושלים , שהוא אחד הכובעים הפופולריים ביותר לימי הקיץ. אך בנוסף אנו מעניקים שירותים נוספים כמו רקמה על כובע צמר המתאים לחורף ורקמה על כובע פטריה. שירותי ההדפסה ורקמה על כובעים מתאימים ללקוחות פרטיים הרוצים מתנות מיוחדות וגם לקוחות מוסדיים ועסקיים הרוצים כמויות לעובדים, לקוחות ולמטרות שונות של קידום מכירות.

 

רקמה על כובע צמר - את הרקמה על כובע צמר אנו עושים בצורה ממוחשבת ובאמצעות מכונות רקמה המאפשרות לנו לרקום בצבעים כל דבר שתרצו, אפילו דברים מורכבים ביותר.

רקמה על כובע מאפשרת לכם לקחת כובע פשוט וחסר כל ייחוד ולהפוך אותו לפריט ממותג. אנו מסוגלים לספק לכל לקוח כמויות גדולות של כובעים בשירות מהיר.  מה אפשר לעשות עם רקמה על כובע פטריה? לדוגמה אם יש לכם עובדים המעניקים שירות בחורף במקום קר, כמו למשל מתדלקים בתחנת דלק. למה שלא תעניקו לכולם כובע צמר רקום עם הלוגו של תחנת הדלק? כך לכל העובדים שלכם יהיה מראה אחיד ומקצועי במקום שכל אחד יבוא עם כובע משלו. וכמובן שכולם יהנו מכובעים המחממים את הראש בחורף.

 

רקמה על כובע פטריה - יש המכנים אותו כובע טמבל ויש המכנים אותו כובע פטריה, לא חשוב איך תרצו לקרוא לו, אנחנו נמתג אותו עבורכם עם רקמה איכותית לפי בקשתכם.

הכובעים מגיעים בצבעים שונים וניתן לרקום עליהם כל דבר שתרצו ובכל צבע. הרקמה הממוחשבת שלנו מאפשרת גם לעשות שילובי צבעים. רבים מהלקוחות המזמינים רקמה על כובע פטריה הם חיילים המתארגנים יחדיו ומזמינים כובעים עם סמלי היחידות. כך ניתן לקבל כובע המגן עליכם מקרני השמש וגם תורם לגיבוש ולגאוות היחידה.

 

הדפסה על כובע רשת בירושלים - כובעי הרשת הם פופולריים ביותר. הם מגיעים בצבעים שונים ובדר כלל החזית שלהם היא בצבע לבן ועלייה מבצעים את ההדפס, למרות שניתן למצוא גם כובעים בעלי חזית בצבעים אחרים.

כובעי הרשת הם כובעים מעולים לקיץ והם מספקים הגנה טובה לראש וגם מאפשרים לו להתאורר. בעזרת הדפסה על כובע רשת בירושלים ניתן לקחת סתם כובע חסר אופי ולהעניק לו מיתוג המשרת את המטרות שלכם.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: