ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה על סווצ׳רט , חולצות ותיקים

הדפסה על חולצות

לקראת החזרה לבית הספר הורים רבים מזמינים הדפסה על סווצ׳רט וחולצות. רבים מבתי הספר מאפשרים לתלמידים חופש מבחינת הלבוש אך במסגרת כמה מגבלות, אחת מהן היא הצורך בהדפסת לוגו בית הספר על החולצות. אנו בענבר דפוס משי מבינים את ההורים ומתמחים בתחום ההדפסה של חולצות לבית ספר.

 

היתרונות שלנו:

  • שירות מהיר החוסך לכם זמן
  • הכל במקום אחד. אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי החולצות, מהדפסה על סווצ׳רט ועד חולצות קייציות.
  • שירותים משלימים כמו הדפסה על תיקי גב.
  • ביגוד לכל עונות השנה.
  • הדפסה על סווצ׳רט וחולצות באיכות ועמידות גבוהה המחזיקה מעמד זמן רב.
  • כל המידות וכל הצבעים
  • הזמנת חולצות מודפסות מחירים זולים.

לקראת החזרה לבית הספר על ההורים להדפיס את לוגו בית הספר על פרטי הלבוש. החזרה לבית הספר מתקיימת בספטמבר, תקופה שבה עדיין חם מאוד. אך במהרה הטמפרטורות מתחילות לרדת ומגיע הסתיו ולאחריו החורף הקר ואז שוב האביב.

על ההורים לחשוב על הכל ולהזמין פרטי לבוש המתאימים לכל השנה. אצלנו תוכלו למצוא הכל: שירותי הדפסה על חולצות עם שרוול קצר לימי הקיץ החמים, חולצות עם שרוול ארוך והדפסה על סווצ׳רט וקפוצ׳ונים לימים הקרירים יותר.

 

הדפסה על תיקי גב

כל הילדים הולכים לבית הספר עם תיקי גב בהם הם שמים את הספרים והמחברות. ישנם סוגים שונים של תיקים אותם ניתן לרכוש אבל למה לא להזמין הדפסה על תיקי גב ולהעניק לילדים שלכם תיקים מיוחדים ושונים ממה שיש לשאר הילדים בכיתה. זהו גם צורך פרקטי - במקרים רבים לילדים שונים יש תיקים זהים כי כולם קונים באון החנויות. בעזרת הדפסה על תיקי גב ניתן להעניק לתיק מראה אישי ולזהות אותו בקלות. עם הדפסה על תיקי גב ניתן להדפיס כל כיתוב או ציור ואפילו תמונה של הילדים.

 

הזמנת חולצות מודפסות מחירים

אנו בענבר דפוס משי מבינים כי להורים ישנם הוצאות רבות לקראת החזרה לשנת הלימודים ולכן מעניקים שירותי הזמנת חולצות מודפסות מחירים זולים במיוחד. אך לא רק המחירים הם היתרון אלא גם האיכות הגבוהה המבטיחה לכם חולצות המחזיקות מעמד זמן רב.

 

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: