ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה על צעיפים

הדפסה על חולצות

רבים מהלקוחות שלנו פנו אלינו וביקשו מוצרי טקסטיל מודפסים המתאימים לעונת החורף. נראה שרוב העוסקים בתחום ההדפסה על טקסטיל מתעסקים בעיקר בהדפסה על חולצות טי שירט והדפסה על כובעים, ומזניחים את תחום הגימיקים הפרסומיים בעונת החורף. לכן חיפשנו עבור לקוחותינו פריטי טקסטיל מודפסים והתחלנו לספק גם שירותים של הדפסה על צעיפים אשר הפכו מייד ללהיט היסטרי. הדפסה על צעיף מעניקה ללקוחות פריט אופנתי, שימושי בימי החורף הקרים ובעל מיתוג אישי לפי רצונם.

 

מי צריך הדפסה על צעיף?

כל לקוח יכול ליהנות מהדפסה על צעיפים, אך הם זוכים לביקוש רב בקרב אוהבי קבוצות ספורט אשר מזמינים צעיפים בצבעי הקבוצות אותן הם אוהבים ועם הדפסים הקשורים לנושא.

הצעיפים גם יכולים לחמם באירועי ספורט המתקיימים בקור אך גם יכולים לשמש כסוג של שלט אותו מחזיקים האוהדים המעודדים את הקבוצות השונות. ולא רק קבוצות אוהדים של מועדוני הספורט הגדולים, גם אם יש לכם חבר המשתתף בתחרות ספורטיבית או אירוע תחרותי אחר הדורש עידוד ותמיכה של המשפחה והחברים, הזמינו הדפסה על צעיפים עם שמו ומשפט עידוד!

גם חברות המקיימות ימי גיבוש תחרותיים והיתוליים לעובדים יכולים להזמין הדפסה על צעיף. חלקו לכל העובדים והמשתתפים צעיף מודפס עם לוגו החברה, כך תקבלו מראה אחיד ומגבש של כל העובדים.

 

הדפסה על צעיף מחיר

הדפסה על צעיף מחיר יכולה להשתנות בהתאם לסוגי הצעיפים, הכמויות ואופי ההדפס שבהם אתם מעוניינים. ברמת העיקרון הדפסה על צעיף מחיר זול מאוד בזכות העלויות הנמוכות של הצעיפים בטרם ההדפס ובשל טכנולוגיות ההדפסה המתקדמות. לקבלת הצעת מחיר אישית פנו לענבר דפוס משי. אצלנו תוכלו למצוא שירותי הדפסה על צעיפים, על כל סוגי הצעיפים. הצעיפים שלנו מגיעים בכל הצבעים וניתן לעשות עליהם הדפסות צבע איכותיות המתאימות לכל מטרה.

אם ברצונכם להדפיס על מוצרי טקסטיל לחורף, אצלנו תוכלו למצוא לצד הדפסה על צעיף עוד מוצרים משלימים כמו הדפסה על כובעי צמר צבעוניים, הדפסה על קפוצ׳ונים וחולצות שרוול ארוך. אצלנו בענבר דפוס משי תוכלו למצוא פריטי לבוש הניתנים למיתוג אישי ומתאימים לכל עונות השנה.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: