ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה על קפוצ׳ון אמריקאי

הדפסה על חולצות

אצלנו בענבר דפוס משי תוכלו לקבל מגוון שירותי הדפסה ולא רק על חולצות טישירט פשוטות. אצלנו תוכלו למצוא שירותי הדפסה על מגוון פריטי טקסטיל, כולל פריטים חורפיים כמו הדפסה על קפוצ׳ון אמריקאי ואפילו צעיפים.

בעזרת שירותי ההדפסה שלנו תוכלו לקחת קפוצ׳ונים יפים, אך חסרי אופי, ולהוסיף להם עיצוב מדליק אשר יהפוך אותם למשהו מיוחד, כך תהפכו סתם קפוצ׳ון לפריט אופנתי.

הדפסה על קפוצ׳ון אמריקאי מאפשרת לכם לקבל פריט לבוש חופשי אותו ניתן ללבוש על הבגדים כאשר הרוח הקרה מנשבת ובקלות להוריד אותו כאשר אתם מרגישים שלם לכם, למשל כאשר אתם נכנסים לכיתות הלימוד או למבנים סגורים. הקפוצ׳ונים מגיעים בגרסאות שונות, כמו למלש הדפסה על קפוצ׳ון רוכסן והדפסה על קפוצ׳ון קנגרו.

 

הדפסה על קפוצ׳ון קנגרו

פריט לבוש אופנתי אותו ניתן ללבוש על הבגדים בימי החורף הקרים. קפוצ׳ון כולל כובע מובנה באמצעותו ניתן לכסות את הראש ברגעים הקרים. כל סוגי הקפוצ׳ונים מגיעים עם כובע מובנה אך ניתן להזמין גם הדפסה על קפוצ׳ון קנגרו. הוא דומה במהותו לכל הקפוצ׳ונים האחרים, אך הוא מאופיין בשני כיסים גדולים בהם ניתן להכניס את כפות הידיים על מנת להתחמם. הכיסים הגדולים הנמצאים בחזית העניקו לו את השם קפוצ׳ון קנגרו וזהו פריט פופולרי מאוד בעונת החורף.

 

הדפסה על קפוצ׳ון רוכסן

ישנם סוגים שונים של הדפסה על קפוצ׳ון אמריקאי, אחד מהם הוא הדפסה על קפוצ׳ון רוכסן. זהו קפוצ׳ון רגיל עם כובע מובנה המאפשר לכם לכסות את הראש. אך היתרון של הדפסה על קפוצ׳ון רוכסן הוא שהוא מגיע עם רוכסן לכל אורכו המאפשר לכם להוריד בקלות את הקפוצ׳ון או כאשר לא קר מידי ניתן לפתוח את הרוכסן ולהתאוורר קצת. הדפסה על קפוצ׳ון רוכסן יכולה לכלול גם כיסי קנגרו.

הדפסה על קפוצ׳ון אמריקאי על סוגיו השונים (הדפסה על קפוצ׳ון קנגרו והדפסה על קפוצ׳ון רוכסן), היא פופולרית מאוד בקרב ילדים ונוער. ניתן להזמין קפוצ׳ונים מודפסים עם לוגו בתי הספר על מנת השילדים ישמרו על החום בימי החורף הקרים וגם יזכו בפריט לבוש אופנתי ומדליק.

 

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: