ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה על תיקים

הדפסה על חולצות

כולם מכירים את שירותי ההדפסה על חולצות, אך אחד השירותים המעניינים שתוכלו למצוא אצלנו בענבר דפוס משי הוא שירות הדפסה על תיקים. אנו מבצעים שירותי הדפסה על תיק גב או תיקים מסוגים אחרים באמצעות טכנולוגית הדפסה מתקדמת המבטיחה איכות ועמידות.

מי צריך הדפסה על תיקים בזול

אנו מבצעים עבורכם הדפסה על תיק גב, כמו גם על סוגי אחרים. המשמעות של זה היא שאצלו ניתן לבצע הדפסה על תיקים בזול המתאימים לכל מטרה, בין אם זה לשימוש אישי או לצורך קידום מכירות או מיתוג העסק, אצלנו תוכלו למצוא את כל הפתרונות.

הדפסה על תיק גב מתאימה לילדים, נוער, חיילים ואנשים מבוגרים. הכל תלוי באופי ההדפס ואופי התיק שאותו בוחרים. הדפסה על תיק גב מעניקה לו מראה ייחודי, היא מאפשרת לזהות אותו בקלות מול התיקים האחרים והדפסה על תיק גב מתאימה גם לצורך הקדשה אישית - זוהי יכולה להיות המתנה המושלמת.

הדפסה על תיקים בזול מתאימה מאוד לצורך מתנות לחיילים וגם בני נוער בתנועת הנוער השונות, כמו הצופים ובני עקיבא.

לא רק הדפסה על תיק גב, אצלנו בענבר דפוס משי תוכלו למצוא מבחר גדול של תיקים מסוגים שונים: תיקים מכותנה, תיקים מפוליאסטר, תיקים מקנבס ועוד סוגי תיקים. חלקם של התיקים יכולים להתאים למטרות מיתוג ופרסום. למשל תוכלו להזמין הדפסה על תיקים בזול ולהשתמש בהם בנקודות המכירה בתור מתנה ללקוחות, במקום להעניק להם שקיות ניילון תוכלו להעניק להם תיקי בד מודפסים בעלי אופי יוקרתי וגם ידידותיים לסביבה.

הדפסה על תיקים במיתוג אישי

היתרון הגדול של הדפסה על תיקים בזול הוא האפשרות למיתוג אישי, כלומר ניתן להדפיס על התיקים כל עיצוב שתרצו לפי המיתוג האישי של העסק שלכם. תיקים אלו הם שימושיים ולכן מי שיקבל אותם בעצם מפרסם אתכם בציבור.

אתם יכולים להדפיס על התיק את הלוגו והסלוגן של העסק וזוהי פרסומת מעולה. בשביל להזמין הדפסה על תיקים בזול עם מיתוג אישי אתם פשוט צריכים לבחור את סוג התיק, הצבע והעיצוב שתרצו להדפיס עליו. לצורך ההדפסה אתם יכולים לתת לנו קובץ עם העיצוב שלכם או להזמין עיצוב מיוחד מצוות המעצבים שאנו מעמידים לרשותכם.

 

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: