ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה על תיקי בד כותנה

הדפסה על חולצות

אחד הלהיטים בתחום ההדפסות על טקסטיל הוא הדפסה על תיקי בד כותנה. הדפסה על תיק בד מסוג זה משמשת בעיקר לצורכי מיתוג ופרסום והיא זוכה להצלחה רבה. אנו בענבר דפוס משי מתמחים בהדפסות על מוצרי טקסטיל ואצלנו תוכלו לקבל שירותי הדפסה על תיק בד. ומה לגבי העלות? חדשות טובות יש לנו עבורכם - הדפסה על תיקים מחירים זולים ושווים לכל כיס.

אצלנו תוכלו לקבל שירותי הדפסה על תיק בד כותנה ותיקים מסוגים שונים. אנו מעניקים שירותי הדפסה לכל מטרה, בין אם מדובר במטרות פרסומיות - שיווקיות או ביו אם מדובר על הדפסה לצורך עיצוב אופנתי או הדפסות עבור הילדים.

 

הדפסה על תיק בד - פתרון מיתוגי

הדפסה על תיק בד כותנה היא הרבה יותר מתיק מעוצב ושימושי; כולנו יודעים שבעולם ישנו רצון להפחית את השימוש בניילון ולכן שקיות הקניות המפורסמות הולכות ונעלמות ובמקומן נעשה שימוש בתיקי בד. תיקים אלו נחשבים לידידותיים לסביבה ולכן הם צוברים פופולריות רבה.

מבחינה עיצובית הדפסה על תיק בד מעניקה לכם מוצר מרשים ומכובד. ניתן להשתמש בו בנקודות המכירה למטרות שונות; תיקים אלו הם בעלי מראה אלגנטי ומעוצב ורשתות שיווק שונות יכולות ליהנות ממנו.

שימוש בהדפסה על תיקי בד כותנה מתאים מאוד לתערוכות וכנסים. ניתן לתת למשתתפי הכנס ערכה ממותגת הכוללת חומר שיווקי, דוגמאות מוצרים, כלי כתיבה וכו׳. באופן דומה תיקי בד יכולים לשמש לקידום מכירות בתערוכות, ניתן להעניק ללקוחות במתנה תיקי בד ממותגים (עם לוגו החברה) ובתוכם קטלוגים וחומר פרסומי.

ניתן להדפיס על התיק כל דבר שתרצו, מן הסתם כאשר מדובר בהדפסה על תיק בד למטרות מיתוג, סביר להניח שתרצו להדפיס את לוגו העסק ואיזו ססמה שיווקית. אצלנו ניתן להדפיס כל דבר ואפילו בצבע.

 

הדפסה על תיקי בד מחירים

בעלי עסקים מן הסתם מתעניינים בהדפסה על תיקי בד מחירים. העלויות של כלי פרסומי זה הן נמוכות במיוחד וקרובות לעלויות הייצור. תיקי הבד הם מוצר מאוד שימושי, עבור מי שמקבל אותם, ולכן בשיקולי עלות מול תועלת הם פריט מנצח.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: