ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסת חולצות בירושלים ומוצרים לחיילים

הדפסה על חולצות

ענבר דפוס משי מעניקה מבחר שירותי הדפסה מיוחדים באזור ירושלים. יש לנו התמחות גדולה בהדפסות על מוצרי טקסטיל, אך לא רק. בין ההדפסות שאנו מבצעים על מוצרי טקסטיל תוכלו למצוא הדפסת חולצות בירושלים המתאימות לכל מטרה, הדפסה על כובעים, הדפסה על צעיפים ועוד מוצרים מעניינים. אך בין כל שירותי ההדפסה, ישנה קטגוריה אהובה עלינו במיוחד - הדפסה על מוצרים לחיילים. אנו מחזיקים במבחר מוצרים המתאימים לחיילים, מוצרים עליהם ניתן לבצע הדפסה או רקמה של כל דבר שתרצו החל מסמלי היחידות ועד להקדשה אישית. החל מביגוד טרמי לחיילים ועד רקמה על תיקי חיילים.

 

הדפסת מוצרים לחיילים

אצלנו תוכלו למצוא מוצרים שונים עבור חיילים, מוצרים המתאימים לכל אחד משלבי הגיוס והשירות ועד השחרור. להלן סקירה קצרה של כמה מהמוצרים שתוכלו למצוא בקטגוריה זו:

ביגוד טרמי לחיילים - במהלך השירות הצבאי החיילים יעברו מספר חורפים קרים. לפעמים באזורים מרוחקים וקרים במיוחד. על מנת להתמודד עם הקור, חשוב להצטייד בביגוד טרמי לחיילים. אצלנו בענבר דפוס משי תוכלו למצוא מבחר מוצרים וגם להזמינם עם הדפסה אישית.

חולצות לחיילים - הדפסת חולצות בירושלים מתאימה עבור חיילים. חיילים רבים מתארגנים ומזמינים אצלנו חולצות מודפסות המשמשות כמזכרת לשנים ארוכות, מזכרת לאירוע חשוב במהלך שירותכם הצבאי. יש לנו חולצות בכל הצבעים והמידות, עליהן ניתן לבצע הדפסה לחיילים. הדפסת חולצות בירושלים מתאימה לחולצות סוף טירונות, סוף מסלול, סיום קורס וכו׳.

שק כביסה לחייל - אם שאלתם את עצמכם מה יש בתיקים הענקיים של החיילים, האמת שבעיקר כביסה. כל חייל צריך איזה שק כביסה להכניס לתוכו את הבגדים המלוכלכים. בענבר דפוס משי תוכלו לקחת שק כביסה פשוט ולהפוך אותו למתנה אישית - הכל בזכות ההדפסה.

רקמה על תיקי חיילים - התיקים הענקיים הם אחד הסמלים המוכרים של החיילים בתחבורה הציבורית. לפעמים כולם נראים אותו הדבר, אבל האמת שכל תיק הוא שונה ומיוחד. רקמה על תיקי חיילים יכולה לעזור לנו לזכור שכל אחד הוא שונה ומיוחד. ניתן לרקום על התיקים את שם החייל, סמלי יחידה ועוד לפי בקשתכם.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: