ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסת חולצות בית ספר

הדפסה על חולצות

כאשר אנו היינו ילדים במרבית בתי הספר הייתה תלבושת אחידה, תלבושת זהה לכל התלמידים והאמת שלא ממש אופנתית.

היום הגישה כלפי נושא התלבושת האחידה השתנתה, הילדים מקבלים יותר חופש בבחירת הבגדים, אך הם נדרשים להדפסת סמל בית הספר על החולצות.

אצלנו בענבר דפוס משי תוכלו לקבל שירותי הדפסת חולצות בית ספר, עם סמל בית הספר, על כל סוגי החולצות, מהדפסה על גופיות ספורט, הדפסה על חולצות טישרט קצר/ארוך ואפילו פליזים וקפוצ׳ונים לימי החורף. אצלנו פשוט תמצאו הכל, באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים.

 

הדפסת חולצות בית ספר - ענבר דפוס משי

כאשר אתם נדרשים להדפיס את סמל בית הספר על החולצות לקראת החזרה לשנת הלימודים, אצלנו תוכלו למצוא את כל מבוקשכם. אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי ומהיר; אנו מכירים את דרישות בתי הספר ודרישות משרד החינוך לגבי החולצות המודפסות, אצלנו תוכלו למצוא גם את סמלי בתי הספר מוכנים להדפסה. אנו מעניקים שירות מהיר ויעיל, במיוחד למען ההורים שלא רוצים לבזבז את זמנם בחיפוש אחר פתרונות הדפסה.

אצלנו תוכלו להזמין הדפסה על חולצות טישרט קצר/ארוך ולקבל מוצר איכותי במחיר מעולה.

אנו מבינים את הצורך של ההורים בהזמנת כמות של חולצות לכל השנה ולכל מזג אוויר ולכן אנו מתאמצים להעניק את המחירים האטרקטיביים ביותר על מנת להקל על ההורים שגם כך עומדים בפני הוצאות רבות בפתחה של שנת הלימודים.

 

חולצות מכל הסוגים

אצלנו תוכלו להזמין הדפסת חולצות בית ספר מכל סוג. ניתן להזמין הדפסה על גופיות ספורט לצורך שיעורי חינוך גופני ופעילויות ספורטיבית, הדפסה על חולצות טישרט קצר/ארוך המתאימות לפעילויות בית הספר בכל השנה. אצלנו יש חולצות בכל הצבעים ובכל המידות הנותנות מענה מלא לתלבושת בית הספר, הן עבור הבנים והן עבור הבנות, בכל עונות השנה. ההדפסה שאנו מצבעים היא הדפסה ישירות על הבד, טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת להוזיל עלויות אך גם להעניק לכם מוצר איכותי במיוחד עם הדפסים אשר אינם דוהים או מתקלפים לאחר הכביסה הראשונה. החולצות המודפסות שלנו מחזיקות מעמד זמן רב.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: