ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסת חולצות זולות ומצחיקות

הדפסה על חולצות

אם אתם מחפשים רעיונות למתנות, לחברים, לבני משפחה או אפילו לקבוצת חברים המציינת אירוע מיוחד, למה שלא תזמינו הדפסת חולצות מצחיקות . 

ניתן להזמין הדפסה על חולצות טריקו מצחיקות וזוהי מתנה משעשעת ומקורית אשר יכולה להתאים לכל מטרה. ניתן להזמין הדפסת חולצות זולות ומצחיקות לכל מטרה. למשל כאשר יש לכם חבר החוגג יום הולדת; לא משנה באיזה גיל תמיד תוכלו להזמין הדפסה על חולצות טריקו מיוחדת לכבוד האירוע. ניתן להדפיס כל דבר, אבל כאשר רוצים חולצות מצחיקות מומלץ להדפיס איזה משפט מצחיק, משהו מהחוויות האישיות שלכם אפילו אם רק אתם מבינים את הבדיחה. זוהי יכולה להיות מתנה עם נגיעה אישית.

 

חולצות מצחיקות לא רק לימי הולדת

הדפסה על חולצות זולות יכולה להתאים לכל מטרה ולא רק הדפסה על חולצות טריקו מצחיקות לימי הולדת. גם חניכים בתנועות נוער, תלמידי בית ספר ואפילו חיילים יכולים ליהנות מהדפסה על חולצות זולות. חולצות אלו מוסיפות אופי ואווירה לאירוע ומאפשרות לזכור אותו גם מעבר לגבולות הזמן והמקום - החולצות האיכותיות מחזיקות מעמד זמן רב.

הזמינו עכשיו חולצות מכל סוג שתרצו ובכל עיצוב שתרצו, וכמובן גם בכל כמות שתרצו. אנו יכולים להדפיס כל עיצוב על כל חולצה, במידה ואין לכם עיצוב משלכם נוכל לעזור לכם לעצב חולצה יפה, מצחיקה וייחודית. לצורך כך יש לנו צוות מעצבים המסייע לכם בכל בקשה מיוחדת.

 

הדפסה על חולצות מחירים

אצלנו בענבר דפוס משי תוכלו להזמין הדפסה על חולצות מכל הסוגים (הדפסה על חולצות טריקו, הדפסה על חולצות דרייפיט ועוד חולצות מסוגים שונים). אצלנו תמצאו הדפסה על חולצות מחירים מגוחכים המתאימים לכל כיס. אין צורך להזמין כמויות, אנו מספקים הזמנות בכל כמות. הטכנולוגיה שאנו משתמשים מאפשרת לנו לעשות הדפסה דיגיטאלית, ללא גלופה, ובעלויות נמוכות מאוד.

הדפסה על חולצות מחירים זולים מתאפשרת גם מכיוון שאין מדובר במותגים - כאשר אתם ניגשים לאחת מרשתות האפנה אתם משלמים ביוקר עבור חולצות מודפסות מכיוון שאם לא משלמים על החולצה וההדפס שעלותם שולית, אתם משלמים עבור שם המותג וחבל. למה להשקיע בחולצות יקרות כאשר ניתן להזמין הדפסה על חולצות טריקו בעיצוב ייחודי המבטיח שרק לכם תהיה חולצה מיוחדת שכזו.

 

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: