ענבר דפוס משי בע"מ

חולצות ואביזרים למרתון

הדפסה על חולצות

אם אתם מארגנים מרתון, או אפילו כל אירוע ספורטיבי, בוודאי תזדקקו לחלוצות ואביזרים למרתון . במסגרת השירותים שתוכלו למצוא אצלנו, תוכלו למצוא מבחר שירותי הדפסה על מוצרי טקסטיל. רבים ממוצרינו עשויים להתאים למארגני אירועים ספורטיביים.

 

אירוע ספורטיבי הוא אירוע ממותג

אסור לכם לשכוח שכל אירוע ספורטיבי הוא אירוע ממותג ובעל אספקטים מסחריים. פריטי הטקסטיל שתוכלו למצוא בענבר דפוס משי יעזרו לכם למתג את האירוע ולענות על רבים מהצרכים הלוגיסטיים בעזרת חולצות ואביזרים למרתון. בזכות שירותי ההדפסה שלנו תצבעו את האירוע בצבעים המשדרים מקצועיות ורצינות.

בוא נחשוב רגע מדוע צריכים חולצות ואביזרים למרתון? המשתתפים הרבים, ואולי גם בני משפחותיהם שהגיעו לעודד במהלך האירוע הספורטיבי, בוודאי ירצו לרכוש מזכרות מהאירוע.  למשל תוכלו להזמין הדפסת חולצה בצור הדסה, חולצות בעלות אופי ספורטיבי ועליהן מודפס לוגו האירוע. חולצות אלו יכולות לשמש כמזכרות מעולות כאשר יש עליהן כיתוב כמו ״מרתון תל אביב 2018״ ועיצוב מדליק. ישנו ביקוש רב להדפסת חולצה בצור הדסה מכיוון שאותן החולצות יכולות לשמש גם למשתתפי המרתון אשר צריכים ביגוד ספורטיבי.

אך כאשר מזמינים חולצות ואביזרים למרתון, אסור לשכוח גם את צוות העובדים, המארגנים, אנשי הביטחון ומערך המתנדבים. ניתן להזמין הדפסת חולצה בצור הדסה גם עבורם. אך שימו לב, יש צורך בחולצות שונות על מנת להבדיל את הצוות המארגן מהמשתתפים ומהקהל. למשל תוכלו להזמין הדפסת חולצות כחולות עבור אנשי האבטחה הפרטית של האירוע, הדפסת חולצות לסדרנים וכו׳.

 

בענבר דפוס משי תוכלו למצוא הרבה יותר משירותי הדפסת חולצות כחולות או חולצות בצבעים אחרים, אצלנו ניתן להדפיס על מגוון מוצרים שונים. למשל ניתן להזין אצלנו הדפסה על צעיפים; אמנם משתתפי המרתון אינם רצים עם צעיפים אך הם יכולים להיות גימיק גדול עבור המעודדים. גם שירותי ההדפסה על כובעים יכולים להשלים את המזכרות ואת אביזרי הביגוד לאנשי הצוות. לאנשי האבטחה, לצד הדפסת חולצות כחולות, תוכלו להזמין גם כובעי מצחייה ועליהן הכיתוב ״ביטחון״.

כפי שהבנתם, עם ענבר דפוס משי ניתן לקבל מגוון שירותים, החל מהדפסת חולצות כחולות בצור הדסה ועד מבחר פרטים חורפיים וקייציים אשר יכולים להתאים לכל מטרה.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: