ענבר דפוס משי בע"מ

חולצות מודפסות לאירועים

הדפסה על חולצות

חולצות מודפסות לאירועים הן פשוט להיט. כאשר אתם מביאים חולצות מודפסות על תוך האירוע שלכם אתם מביאים אתכם שמחה ומשהו שונה ומיוחד. זה לא חשוב מהאו האירוע, תמיד כאשר ישנן חולצות מודפסות הוא מקבל אופי שונה. אלו יכולות להיות חולצות מצחיקות המעניקות אווירה מצחיקה באירוע; אלו יכולות להיות חולצות המעניקות מראה אחיד ומגבש לקבוצה המשתתפת באירוע ואלו יכולות להיות גם חולצות פרסומיות המתאימות לאירועים שיווקים. לחולצות מודפסות לאירועים ישנם הרבה יתרונות: אלו הן חולצות זולות, מגיעות במידות שונות, מגיעות בגרסאות שונות (למשל ניתן לעשות הדפסה על חולצות 3/4), ניתן לעשות הדפס צבעוני על חולצות לפי כל עיצוב שתרצו.

חולצות מודפסות לחתונה - חולצות מודפסות לאירועים יכולות להיות גם חולצות לחתונה. במקרים רבים מארגני החתונה מחליטים להזמין חולצות מיוחדות, כמו למשל חולצה עם הדפס התמונה של החתן והכלה. ניתן לחלק חולצות אלו במהלך האירוע וכולם יקבלו מזכרת לקחת הביתה. ישנם גם מקרים שבהם קבוצות חברים של החתן והכלה מתארגנים ועושים הזמנת הדפס צבעוני על חולצות לצורך הפתעה מיוחדת שהכינו עבור החתן והכלה.

חולצות לאירועים פוליטיים - מפלגות ואירועים פוליטיים מקיימים אירועים שונים, כמו למשל כנסי בחירות. באירועים אלו ניתן לחלק לפעילים חולצות עם סמלי המפלגה על מנת לתת לכולם מראה אחיד וייצוגי המחזק את המותג המפלגתי.

חולצות לאירועי קידום מכירות - מי שעוסק בקידום מכירות צריך גם כן הדפסת חולצות לאירועים.  ניתן להזמין הדפסה על חולצות 3/4 או כל סוג של חולצה שנראית לכם מתאימה לאופי המותג. הזמינו הדפס צבעוני על חולצות עם לוגו וסלוגן החברה ותיהנו מנוכחות חזקה באירוע קידום המכירות.

חולצות לאירועי בר/בת מצווה - לא רק חתונות, גם באירועי בר מצווה או בת מצווה ניתן להפתיע את האורחים עם חולצות מודפסות. בדרך כלל הילדים הם אלו אשר נותנים את עיקר תשומת הלב למתנות המחולקות באירוע וזוהי יכולה להיות מתנה מעולה לילדים. ניתן להזמין חולצות עם כיתוב מצחיק, תמונה של הילד או אולי סתם כיתוב ״הבר מצווה של…״. הילדים בשמחה ילבשו את החולצות ויעניקו אופי מיוחד לאירוע.

 

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: