ענבר דפוס משי בע"מ

חולצות מודפסות לצופים ולתנועות נוער

הדפסה על חולצות

כאשר הילדים ובני הנוער מצטרפים לתנועות הנוער זוהי פעילות רצויה ומעודדת. ישנן תנועות נוער שונות, לא חשוב מהי התנועה, בסופו של דבר כולן משיגות את אותה המטרה. תנועות הנוער מעניקות לילדים ולבני הנוער מסגרת בעלת אופי חינוכי המתקיימת בשעות הפנאי ומעניקה להם הרבה ערך מוסף. תנועות הנוער מסייעות בחינוך ערכי, בפעילות ספורטיבית, פעילות חברתית ועוד. לתנועות הנוער יש את המדים המפורסמים שלהן, כמו מדי הצופים או החולצה הכחולה של הנוער העובד והלומד. אך בנוסף למדים הרשמיים, תנועות הנוער מרבות לעשות שימוש בחולצות מודפסות. אצלנו בענבר דפוס משי תוכלו להזמין חולצות מודפסות לצופים; חולצות מודפסות לתנועת אריאל; חולצות לנוער העובד והלומד ובני עקיבא.

 

בשביל מה צריך חולצות לתנועות נוער

חולצות לנוער העובד והלומד, הצופים או כל תנועת נוער אחרת מסייעות לשמירה על המראה האחיד והמגבש של החניכים. חולצות אלו מתאימות מאוד לאופי הפעילו המתבצעת בתנועת הנוער והן נוחות מאוד. בנוסף הן מאפשרות לתת ביטוי אישי להוויי הקבוצה או השבט של תנועת הנוער. בנוסף, חולצו מודפסות לתנועת אריאל,כמו גם חולצות מודפסות לצופים או לכל תנועת נוער אחרת משמשות כמזכרת ארוכת שנים מאותם הימים בתנועת הנוער.

אנו מספקים חולצות איכותיות ועמידות, כמו גם עיצוב איכותי ויציב אשר אינו יורד בכביסה. זהו יתרון ענק להורים אשר מחפשים לחסוך בהוצאות, כאשר מזמינים חולצות אצלנו יודעים שהן יחזיקו מעמד לאורך זמן. כמו כן במשפחות רבות מקובל להעביר חולצות בין הילדים ובזכות העמידות הגבוהה של החולצות וההדפסים תוכלו לעשות זאת בקלות - כאשר הילדים גדלים ניתן להעביר את החולצות לאחים הקטנים ולחסוך קצת כסף בחולצות לנוער העובד, הצופים או כל תנועה אחרת.

 

חולצות בעלות אופי אישי

לכל קן ולכל קבוצה בתנועת הנוער יש את השם שלה, את האירועים והווי שלה. מי שמזמין חולצות מודפסות לתנועת אריאל, חולצות מודפסות לצופים או חולצות לנוער העובד והלומד בוודאי ירצה לבטא בהן את האופי האישי והמיוחד.

אצלנו ניתן להזמין חולצות בעיצוב אישי - כלומר מלבד העודה שאתם בוחרים את החולצות ואת הצבעים, אתם יכולים לתת לנו עיצוב משלכן ואנו נדפיס אותו על החולצות. במידה ואין לכם עיצוב, נוכל להעמיד לרשותכם את המעצבים שלנו אשר יסייעו בעיצוב ההדפס.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: