ענבר דפוס משי בע"מ

על היתרונות של חולצות מודפסות בעיצוב אישי

הדפסה על חולצות

כולנו משתמשים בבגדים, אבל אם לא שמתם לב לכולנו יש את אותן החולצות בסופו של דבר. אנו קונים חולצות ברשתות האופנה וכל חולצה מודפסת באלפי העתקים הנמכרים בכל רחבי הארץ - וכך כאשר אתם יוצאים מהבית עם חברים, לא מפתיע שמישהו מהם יגיע אם אותה החולצה.

אין שום דבר רע בחולצות של רשתות האופנה אבל אתם פשוט מאבדים את המקוריות. אם נמאס לכם להיות באותו המצב תוכלו להזמין חולצות מודפסות בעיצוב אישי ולמען האמת אלו גם חולצות מודפסות בזול.

 

עיצוב חולצות טי שירט

חולצות מודפסות המגיעות בעיצוב אישי הן דבר מעולה. כל אחד מכם יכול לעשות עיצוב חולצות טי שירט ולהזמין אצלנו את שירותי ההדפסה.

גם אם אין לכם עיצוב, אנו מעמידים לרשותכם את צוות המעצבים הגראפיים שלנו אשר יעזור לכם לעשות עיצוב חולצות טי שירט (או כל סוג אחר) לפי הסגנון הרצוי עבורכם. את העיצוב ניתן להדפיס על חולצות מודפסות מכל הסוגים, מכל הצבעים וגם בכל המידות.

 

חולצות מודפסות לכל מטרה

חולצות מודפסות בעיצוב אישי יכולות להתאים לכל מטרה. ישנם לקוחות אשר יעדיפו חולצות פולו, עבור אחרים גופיות ספורטיביות יותר מתאימות לצרכים שלהם - אצלנו פשוט יש הכל. אתם יכולים להתאים את העיצוב ואת סוג החולצה למטרה שלשמה אתם מעוניינים בהדפסה על חולצות. חולצות מודפסות יכולות להתאים ללקוחות פרטיים, ללקוחות מוסדיים ועסקיים ואפילו לקבוצות חברים אשר רוצים לציין אירוע מסויים עם חולצות מודפסות בזול.

אם תרצו חולצה עם מסר פוליטי להפגנה, אפשר להזמין עיצוב חולצות טי שירט עם כל סיסמא פוליטית שתרצו; רוצות חולצות למסיבת הרווקות, הזמינו חולצות עם כיתוב מצחיק המתאים; צריך מדים לרשת עגלות הקפה או חברת השמירה… אצלנו באמת יש הכל - חולצות מודפסות לכל מטרה!

 

חולצות מודפסות בזול

לא רק שאצלנו תוכלו להזמין כל סוג של החולצה וכל סוג של עיצוב, אצלנו תמצאו גם חולצות מודפסות בזול. בזכות טכנולוגיות ההדפסה המודרניות הצלחנו להוריד את עלויות הייצור ולהציע לכם חולצות מודפסות בזול.

מצד אחד אלו הן חולצות ייחודיות אך במקביל אל תשכחו שאלו אינן חולצות של מותגים כמו קסטרו או גולף, כלומר אצלנו אתם משלמים על החולצה ולא על המותג.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: