ענבר דפוס משי בע"מ

כפפות פליז ומוצרים לחורף

הדפסה על חולצות

שירותי הדפסה על טקסטיל הם הרבה יותר משירותי הדפסה על חולצות טישרט קייציות והדפסה על כובעים להגנה מהשמש. אצלנו בענבר דפוס משי תוכלו לקבל מגוון שירותי הדפסה על מוצרי טקסטיל המתאימים לכל עונות השנה ולכל מטרה. הפעם נרצה לספר לכם על שירותי ההדפסה שאנו מציעים על מוצרים חורפיים, למשל כפפות פליז .

 

מוצרי החורף של ענבר דפוס משי

בענבר דפוס משי תוכלו למצוא מבחר מוצרי טקסטיל המתאימים למטרות שונות. בין המוצרים השונים שמנו דגש גם על מוצרים בעלי אופי חורפי, על מנת לתת פתרונות פרסומיים לבעלי העסקים (וכל סוגי הלקוחות) בעונת החורף. בין המוצרים שלנו תוכלו למצוא חמצוואר, כפפות פליז, רקמה על צעיפים, שמיכות פליז מודפסות ועוד מגוון מוצרים.

שמיכות פליז מודפסות - בימי החורף הקרים כולנו אוהבים להתכרבל עם השמיכה. שמיכות פליז מודפסות מאפשרות לנו לעשות זאת בצורה יותר נעימה. זה תמיד נחמד להתכרבל עם שמיכה שעליה מודפסת התמונה שלנו, אולי כיתוב מצחיק או אולי תמונה של יקירינו אשר העניקו לנו את המתנה. למשל שמיכות פליז מודפסות יכולות להיות מתנה נהדרת שהחברה מעניקה לחייל המתגייס; המתנה תחמם אותו בימי החורף הקרים, אך גם תגרום לו לזכור ולהתגעגע לחברה.

כפפות פליז - כפפות הן דבר שיכול לעזור מאוד בימי החורף הקרים. כפפות פליז נחשבות לכפפות איכותיות במיוחד, הן מחממות ומעניקות חופש תנועה לאצבעות. כפפות פליז מודפסות יכולות להגיע בצבע שחור או זית, דבר שהופך אותן למתאימות מאוד לחיילים.

רקמה על צעיפים - צעיפים הם פריט אופנה מעולה לימי החורף. הם גם מחממים את הצוואר, הם קלים וניתנים להסרה מתי שרוצים ואפילו מוסיפים למראה האופנתי. רקמה על צעיפים יכולה לשמש לכל מטרה, החל ממועדוני ספורט ועד בעלי עסקים, וועדי עובדים וכל מי שמוצא שימוש לרקמה על צעיפים במיתוג אישי.

 

בקרו באתר האינטרנט שלנו, שם תוכלו לראות את מבחר המוצרים שאנו מציעים, מוצרים המתאימים לכל עונות השנה. רקמה על צעיפים, כפפות פליז, שמיכות פליז מודפסות ועוד מגוון מוצרים נהדרים ובעלי איכות גבוהה. גם המחירים שלנו שווים לכל כיס.

 

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: