ענבר דפוס משי בע"מ

הדפסה טקסטיל מחולצות ועד שק כביסה לחייל

הדפסה על חולצות

ענבר דפוס משי הוא המקום שלכם בשביל לקבל שירותי הדפסה על טקסטיל. אצלנו תוכלו להזמין הדפסה על חולצות , שק כביסה לחייל , הדפסה על כובעים ועוד מגוון שירותים. אך לא רק הדפסה על טקסטיל, אצלנו ניתן גם לבצע רקמה איכותי, כמו למשל רקמה על כובעים או רקמה על רצועה לנשק. אם אתם מעוניינים בשירותים שלנו, אתם מוזמנים לבקר אצלנו בחנות או באתר האינטרנט ולשמוע עוד על השירותים שלנו.

 

למי מיועדים השירותים?

השירותים של ענבר דפוס משי מתאימים לכל סוגי הקהל וכל סוגי הלקוחות. אנו משרתים לקוחות פרטיים, לקוחות מהמגזר העסקי ולקוחות מוסדיים. למעשה כל מי שמוצא שימוש למוצרינו, אנו נשמח להעניק לו את השירות הטוב ביותר. לפעמים אלו בעלי עסקים הרוצים גימיקים פרסומיים לחלק בנקודות המכירה או ליצור פרויקטים של יחסי ציבור; אלו יכולות להיות גם תנועות נוער הרוצות הדפסה על חולצות או ארגונים מסוגים שונים אשר מעוניינים במוצרי טקסטיל ממותגים. גם לקוחות בודדים המזמינים בכמויות קטנות זוכים ליחס חם אצלנו. לפעמים אלו משפחות חיילים המחפשות מתנה מדליקה, כמו למשל רקמה על רצועה לנשק, שק כביסה לחייל ואפילו פאוץ׳ לפלאפון לחיילים.

 

מתנות לחיילים בענבר דפוס משי

מקובל מאוד להעניק מתנות לחיילים, מתנות אשר המשפחה והחברים מעניקים לחיילים המתגייסים, מציינים אירוע חשוב במהלך השירות הצבאי או אולי משתחררים. מתנות אלו הן מתנות מרגשות ביותר. לא חסר דברים שיכולים להיות שימושיים לחיילים בצבא, אך הדבר החשוב הוא האופי האישי של המתנה. למשל שק כביסה לחייל תמיד יהיה דבר שימושי, אך כאשר מדפיסים על שק כביסה לחייל הקדשה אישית או את שמו של החייל זה גם הופך ליותר שימושי וגם ליותר אישי. באופן דומה רקמה על רצועה לנשק יכולה להחליף את הרצועה הצבאית הפשוטה, באחת נוחה יותר אשר כוללת הקדשה אישית. עוד דוגמה למתנה פופולרית היא פאוץ׳ לפלאפון לחיילים; כולנו יודעים כמה חשוב שלחיילים יהיה טלפון בעזרתו יוכלו לתקשר עם בני משפחותיהם וחבריהם כאשר בשעותיהם החופשיות בבסיס. אך בשל אופי הפעילות הצבאית והתנאים בצבא לעתים הטלפון הנייד חוטף מכות וחבלות, פאוץ׳ לפלאפון לחיילים גם מסייע לשמור על המכשיר במצב תקין, אך גם (כאשר הוא מודפס) מעניק לו אופי אישי ומיוחד.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: