ענבר דפוס משי בע"מ

תיקים מודפסים

הדפסה על חולצות

מבין מגוון השירותים שאנו מציעים בענבר דפוס משי, תוכלו למצוא שירותי הדפסה על תיקים; אצלנו ניתן להזמין הדפסה על תיקי אל בד, כמו גם תיקים מודפסים מסוגים אחרים אשר יכולים להתאים לכל מטרה. התיקים שלנו יכולים להתאים בתור שקיות קניות ידידותיות לסביבה, מארזים יוקרתיים לנקודות המכירה, תיקים לכנסים ואירועים ועוד מבחר תיקים לכל מטרה. ואם מדברים על תיקים מודפסים מחירים… המחירים שלנו שווים לכל כיס.

 

מבחר דגמים של תיקים מודפסים

הדפסה על תיקי אל בד יכולה להתבצע על דגמים שונים של תיקים. אלו יכולות להיות שקיות אל בד עם ידית חיצונית או שקיות עם ידית מובנית; כמו תיקים תיקים מודפסים נבדלים ביניהם בגודל, ברוחב ובצבעים. ניתן להזמין הדפסה על תיקי אל בד במחבר צבעים (צבעי התיקים): ירוק, לבן, כחול, אדום, שחור ועוד.

 

כיצד זה עובד?

אם אתם צריכים הדפסה על תיקי אל בד, או כל סוג אחר של תיקים מודפסים, ראשית עליכם לבחור את סוג התיק: אלו יכולים להיות תרמילי גב מסוגים שונים; מנשאים למחשב ולטאבלט; תיקי כנסים, הדפסה על תיקי אל בד ועוד. פשוט בחרו בתיק אשר משרת את המטרה שלכם. למשל מי שמחפש תיק מודפס לילדים אולי יעדיף תרמיל גב, כמו אלו אשר הילדים לוקחים לבית הספר. מי שמחפש שקיות ממותגות לנקודות המכירה בוודאי יעדיף תיקי על בד.

לאחר שבחרתם את סוג התיק צריך להתחיל לחשוב על ההדפס. המזל שלכם הוא שאנו בענבר דפוס משי יכולים להדפיס כל דבר, אפילו בצבע ואפילו ניתן גם לבצע רקמה יוקרתית אם תרצו. בדרך כלל עסקים מדפיסים את הלוגו ו/או הסלוגן של העסק על התיקים, במיוחד כאשר הם רוצים להשתמש בהם למטרות פרסום. אך כמובן שניתן להשתמש בהם לכל מטרה ולהדפיס כל דבר שתרצו על תיקים מודפסים.

 

תיקים מודפסים מחירים

כפי שאמרנו יש לנו מבחר תיקים, תוכלו לראות את חלקם אצלנו באתר וליצור איתנו קשר בשביל לברר פרטים על תיקים מודפסים מחירים. אנו מבטיחים לכם שמדובר במוצרים זולים וגם ההדפסה נעשית בטכנולוגיה מתקדמת המוזילה את העלויות. אצלנו תמצאו תיקים מודפסים מחירים השווים לכל כיס, בעזרתם תפיקו תמורה רבה.

לקבלת הצעת מחיר, השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם: